خبر یزد

آخرين مطالب

استاندار یزد:

رویکرد وزارت نیرو در انتخاب مدیران می تواند الگو باشد اقتصادي

رویکرد وزارت نیرو در انتخاب مدیران می تواند الگو باشد

  بزرگنمايي:

خبر یزد - یزد - استاندار یزد گفت: رویکرد وزارت نیرو در انتخاب مدیران بخش های مختلف از طریق فراخوان ، علمی و تخصصی است و می تواند الگویی برای سایر وزارتخانه ها باشد.
به گزارش ایرنا ، محمدعلی طالبی روز یکشنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل پیشین و جدید شرکت توزیع برق استان که با حضور معاون هماهنگی شرکت توانیر و مسئولان ارشد وزارت نیرو برگزار شد،‌ اظهار داشت: مدیران انتخابی در مرحله پایانی از طریق مصاحبه با وزیر نیرو مورد تأیید قرار می گیرند .
وی افزود: در خصوص انتخاب مدیرعامل شرکت توزیع برق یزد نیز وزیر نیرو بعد از مصاحبه با دو فرد انتخابی ، با بنده نیز مشورت کرده و با وجود فرآینده تخصصی که کاملا قابل دفاع است باز هم مشورت کردند.
استاندار یزد با بیان اینکه مدیران باید فارغ از مسئولیت خود ، دغدغه توسعه و پیشرفت استان در حوزه‌های مختلف را داشته باشند،‌ ادامه داد ‌: مدیران صنعت برق استان با عملکرد خود این مهم را بویژه در همکاری با معاونت سیاسی ، ثابت کرده اند.
طالبی با بیان اینکه هماهنگی حوزه برق استان یزد در سنوات گذشته تاکنون نقش مهمی در مدیریت صحیح بسیاری از چالش‌های خدماتی در استان ایفا کرده اظهار امیدواری کرد تا با وجود افزایش مصرف قابل توجه واحدهای صنعتی که عمدتا ناشی از افزایش تولید است ، به دلیل تداوم این همکاری ، همه در مسیر توسعه استان یزد تلاش کنند.
وی همچنین اظهار داشت: یزد جزو استانهایی است که کمترین خاموشی ها را در کشور داشته و امیدواریم با تعریف هدف مشترک که در همکاری با مدیران وزرات نیرو و شرکتهای برق استان محقق می شود شاهد کسب نتایج مثبت در استان باشیم.
استاندار یزد با تقدیر از خدمات صادقانه محمدرضا صحتی به عنوان مدیرعامل سابق توزیع برق یزد که دستاوردهای خوب و ماندگاری برای استان داشته است، تصریح کرد:انتخاب مدیریت جدید شرکت توزیع برق استان نتیجه رویکرد علمی و پژوهشی در انتخاب مدیران بوده و انتظار از آرش نواب مدیرعامل جدید شرکت توزیع برق استان این است تا این مجموعه با ملاک قرار دادن رویکردهای وزارت نیرو ، در این مسیر گام بردارند.
در این جلسه محمدرضا صحتی مدیرعامل سابق شرکت توزیع برق یزد ، گزارشی از وضعیت فعلی و ابتدای پذیرش مسئولیت ، عملکردها و موفقیت های این شرکت ارائه کرد.
وی از سال 1359 تا سال 1397 در سمت های مختلف در وزارت نیرو و شرکت توزیع برق یزد ، مسئولیت داشته که آخریین مورد آن ، 11 سال سابقه مدیریت این شرکت بوده است.
مدیرعامل جدید این شرکت هم